درباره ما

متقاضی گرامی به سامانه تورهای اروپا خوش آمدید. لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:
۱- از آنجا که اخذ ویزای شنگن و برگزاری تورهای اروپا امری تخصصی می‌باشد و هر یک از آژانسهای مسافرتی در کشور عزیزمان، توانمندی ها و ارتباطات خاص خود را در این زمینه دارند برآن شدیم تا مجموعه های موفق را گردهم آوریم تا این خدمات در یک سامانه یکپارچه با کیفیت بالا و با قیمتی رقابتی به مخاطبین عزیز ارائه شوند. لینک لیست آژانس های همکار در صفحه اصلی سامانه قرارداده شده است.
۲-پس از ورود به سامانه در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم ارزیابی از طریق منوی سمت راست اقدام نمایید تا شرایط شما جهت اخذ ویزای شنگن توسط کارشناسان ما بررسی گردد و نتیجه این بررسی به اطلاع شما رسانده شود.
۳-در این سامانه هر مسافر یک پروفایل اختصاصی خواهد داشت و در مراجعات بعدی کلیه خدمات از طریق همان پروفایل به ایشان ارائه می گردد. پس از ثبت نام، شماره موبایل متقاضی به عنوان نام کاربری و کد ملی ایشان به عنوان رمز عبور در نظر گرفته می شود.
۴-در صورت ایجاد هرگونه تغییرات در اطلاعات پروفایل و‌ یا در بخشهای مختلف فرم ارزیابی می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایید.
۵-در صورتی که مایل به حضور در یکی از تورهای معرفی شده هستید با استفاده از منوی سمت راست نسبت به رزرو تورهای در دست اقدام اقدام نمایید و در صورتی که مایل به حضور در تور اختصاصی هستید درخواست خود را در منوی درخواست تور اختصاصی ثبت نمایید.
۶-سایر آژانس های مسافرتی متقاضی می توانند درخواست همکاری خود در دو حوزه مشارکت در بازاریابی و‌ فروش و همچنین در حوزه اخذ ویزا و اجرای تورهای مختلف اروپایی را با مدیریت سامانه با شماره ۰۹۱۲۸۱۷۵۷۴۷ مطرح نمایند.
با تشکر
دکتر امیرپویان طبیبی
مدیر سامانه

× سوالی دارید؟